| Ivan_Raul_1995 a întrebat:

Canto cu lectii de chitara e acelasi lucru?

7 răspunsuri:
| bmerry a răspuns:

Lecțiile de chitara sunt lecțiile de chitara, la canto înveți sa cânți, sa îți folosești vocea

| irina4219 a răspuns:

Daca faci lectii de chitara e foarte probabil sa faci si unele vocalize. Dar la canto te bazezi strict pe vocalize si pe formarea vocii. Da, daca te inscrii la canto vei avea rezultate vizibile in 2-3 luni dar doar daca faci vocalize in fiecare zi.

| Ivan_Raul_1995 explică (pentru irina4219):

Dar daca fac vocalize acasa gen o luna inainte ca sa nu sperii pe nimeni e ok?

| irina4219 a răspuns (pentru Ivan_Raul_1995):

Nu prea...

| ChawChaw a răspuns:

Canto-canti cu vocea
Lectii de chitara-este clar

| Fetytza99 a răspuns:

Nu,canto sunt orele pentru voce, vocalize

| Ivan_Raul_1995 explică (pentru Fetytza99):

Sunt rezultate vizibile daca nu stiu sa cant si fac canto?