| anonim_4396 a întrebat:

Care a citit shogun? cum vi s-a parut?

2 răspunsuri:
| KittyKa a răspuns:

Din pacate, eu nu am citit shogun, insa am auzit ca e o carte minunata, vad ca numele tau e karin, daca esti fana anime, cred ca ai vazut recomandarea cartii pe site-ul Shinobi, corect?hee hee Nikw de pe Shinobi zicea ca cartea lui preferata ar fi Shogun, si ca este uimitoare. Apropo, ceea ce stiu eu despre povestea cartii este ca personajul principal este un japonez happy

| anonim_4396 explică (pentru KittyKa):

Da, sunt fan anime, printre altele. personajul principal este european ajuns in japonia (si aici am terminat spoilerul). nu, nu am vazut-o pe shinobi. ma pasioneaza cartile in general iar shogun e pur si simplu uimitoare, cum ai zis.