| riamaria a întrebat:

Care e cel mai frumos tablou pe care l-ati vazut vreodata?

4 răspunsuri:
| maria a răspuns:

Cele expuse la Centrul Miliatar, care au apartinut celebrului Sabin Balasa, de vis, poate in viitor vor mai fi expozitii, sa te poti bucura de ele si cele de la Muzeul Brukental din Sibiu - splendori, sunt prea mica sa descriu in cuvinte ceea ce am vazut. Sper sa ajungi la Sibiu sa te bucurihappy, pana atunci mergi la Muzeul National de Arta, cand ai vreme si potihappy

April
| April a răspuns:

Dimineata la tarmul marii-de Ivan Aivazovski

cristian
| cristian a răspuns:

Si tabloul lui nea Nicu era frumos.Acum e frumos tabloul electric cand ma uit la contoar cum defileaza si ma gandesc la factura.Pa cuvant.

| mami a răspuns:

Singuratate la marginea padurii - Maria Berenz 1974