| Yamx a întrebat:

Care sunt cele mai bune carti ale Agathei Christie?

8 răspunsuri:
| CartideCitit a răspuns:

Daca vrei sa citesti si alte carti politiste aparute in ultimii ani gasesti aici: http://www.cartidecitit.ro/Carti-Politiste. Lectura placuta!

| DaNaDoT a răspuns:

Pai eu cred ca Crima in Orient Express si 10 negrii mititei.

| karinamark a răspuns:

Toatee :X

| SmileBăi a răspuns:

Eu am "10 negrii mititei" si "Moarte pe nil".Am citit doar 1o negrii mititei si e superba:X o ador^^ Recomandhappy Funda?; o3

| CuteLittleKitty a răspuns:

10 negri mititei,,,, 100'n'100 1000'n'1000

| deea1818 a răspuns:

Crima din Orientul Express si Zece negrii mititei.Pe astea le-am citit eu. Sunt interesante, te tin in suspans, iar sfarsiturile dupa mine sunt neasteptate.Pe mine autoarea la inceput m-a plictisit cu detaliile si la un moment dat n-am mai vrut sa o sitesc, dar dupa mi-am dat seama, citind mai mult, cat de frumoase sunt!winking

| Denisucka a răspuns:

Dupa parerea mea,, Cartile pe masa''

| TheMircea a răspuns:

"Crima din Orient Expres" si "Zece negrii mititei".