| Ingognito a întrebat:

Care sunt cele mai bune creioane pentru făcut schițe si umbre?

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| justanotheruser99 a răspuns:

Pentru schițe recomand F, iar pentru umbre incepand de la B, 2B, 4B, 8B si 16B toate sunt bune. Le-ai putea încerca pe cele de la Faber Castell. Sunt de calitate.

2 răspunsuri:
| Harley18 a răspuns:

Unul care se intinde foarte usor sunt niste creioane la 50 de bani super dragute. :X
Sunt toate culorile si au un lemn bun, bineinteles ca toate scriu gri.

| Moisei_Daniel_2002 a răspuns:

7B poti incerca cu el faci schite si umbre...Dar mai poti incerca 8B si mai sus