| robert232 a întrebat:

Care sunt vedetele voastre preferate internationale?

Răspuns Câştigător
| xXdoareuXx a răspuns:

Johnny Deep, Angelina Jolie, Brad Pitt, Maite Perroni, Colin Morgan,Nicolas Cage, Sean Coonneri, Macaulay Culkin, Tom CRuise, Leonarda DiCaprio, Robert Downey Jr.

11 răspunsuri:
| AdrianaBacescu a răspuns:

Jurgen Klopp,Arda Turan,Indila, Diego Simeone, Koke, Isco, Jorge Blanco

| HeresyoftheUnknownGod a răspuns:

Hugh Laurie (actor, joacă personajul Dr. House în serialul House M.D), Seth MacFarlane (realizatorul şi cel care realizează multe dintre vocile personajelor din serialul de animaţie Family Guy), Louis C.K. (comedian), Johnny DEPP NU DEEP (actor), George Carlin (R.I.P - comedian), Brendon Small ( idem Seth MacFarlane, doar că serialul este Metalocalypse), sir Ian McKellen (actor - cel mai cunoscut pentru rolul lui în trilogia "Lord of the Rings" şi "The Hobbit", şi anume Gandalf), Daniel Radcliffe (actor - cunoscut pentru filmele din seria "Harry Potter"), asta să numesc câţiva.
Mai am o grămadă de vedete favorite, câtăreţi, actori, scriitori etc.

| HeiligKreuzAchtAcht a răspuns (pentru HeresyoftheUnknownGod):

Bine ca ai specificat, ca mai vezi cate unul ratacit cu Johnny Adanc.

| tsunami11 a răspuns:

Oliver Sykes,Mitch Lucker,Stephen Amell,Craig Mabbitt,Denis Shaforostov, Marco Reus, Mario Gotze, Antoine Griezmann, Lucas Piazon.

| Gabriello02 a răspuns:

Chuck Noris.

| Conner a răspuns:

Jason statham
emma stone
jim carrey
bruce willis
jackie chan
bruce lee

| Juiana a răspuns:

Chuck Norris, Johnny Deep, Jim Carrey, Scott Baio, Donald Waugh.

| Walhalla a răspuns:

Johnny Deep, Ronaldo, Messi, Jason Stenham, Sylvester Stalone

| AnkaAncuta a răspuns:

Jennifer lopez, Johnny Deep, Jim Carrey, Shakira. happy

| Blackened a răspuns:

Dave Mustaine.Alexi Laiho.Layne Staley.Chris Cornell.Tom Araya. Dani Filth...

| REKcode a răspuns:

Messi,c.ronaldo,neymar...