| Andrei_Claudiu_1997 a întrebat:

Care știe cum se poate imprima o poză pe un tricou. Spune-țimi vă rog frumos!,

Răspuns Câştigător
| MrXbook a răspuns:

Cu hartie speciala care se scoate la imprimanta si a pai o calci cu fieru de catcat pe tricou
Urmeaza urmatori pasi big grin :
Pasul 1: du-te la magazin si cere hartie speciala de imprimat prin calcare
Pasul 2 : Trage la imprimanta pozape care o doresti (pe hartia speciala evindent laughing )
Pasul 3 : Ia un tricou simplu
Pasul 4 : Calca poza
si ALELUIA ai tricou cu poza...

| Andrei_Claudiu_1997 explică (pentru MrXbook):

și dacă spăl tricoul se duce poza de pe el?

| MrXbook a răspuns (pentru Andrei_Claudiu_1997):

Daca n-o porti o zi si nu te atingi de ea nu se duce dar in timp in vreo 2 an...

4 răspunsuri:
| MrAngelus a răspuns:

Ce a zis MrXbook e corect...
"Spuneti-mi" nu "spune-timi"!