| MilkaFriend a întrebat:

Cartea tunele este o carte buna? sa daca stiti ceva carti in genul ucenicul vraciului, ceva interesant de aventura

Răspuns Câştigător
| alexmircescu13 a răspuns:

Tunele este o carte de fictiune si aventura foarte bine scrisa, sunt 4 volume. Ti-o recomand, mie cel putin mi-a placut mult.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu ti-o recomand, imi place foarte mult.o idee stralucita.sunt la a 4-a carte

| lucasdotnrg a răspuns:

MilkaFriend sa stii ca eu am gasit niste carti foarte interesante de genul asta, aventura, thriller, mister, fantasy, sf pe http://www.e-carti.info si cam toate mi-au placut.