| Celestyan a întrebat:

Câți pufuleți sunt într-o pungă de pufuleți? Pls dau fundă

Răspuns Câştigător
| Hammurabi a răspuns:

182 punga mare
98 punga mica

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

| Violleta2022 a răspuns:

De ce nu incerci sa-i numeri?
Va fii o activitate placuta pentru tine, mai ales ca-ti plac.

| SilentRain a răspuns:

Multi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam cati neoroni ai tu in cap

Răspuns utilizator avertizat
| abcdef123123123 a răspuns:

Gusto Pufuleti Simpli 45gr.
Pufuletii Gusto sunt printre cei mai renumiti în lume, iar în varianta simpla, ofera consumatorilor un snack usor, cu ingrediente 100% naturale, perfect pentru orice moment al zilei. La nivel global, pufuletii Gusto sunt cumparati de milioane de consumatori, multumita calitatii lor foarte înalte precum si retetei si tehnologiei unice, care le ofera un gust distinctiv si delicios. Tehnologia de extrudare patentata, unica în lume, creaza textura foarte fina si crocanta pentru care pufuletii Gusto sunt recunoscuti si preferati de consumatorii de pretutindeni. Malaiul este ales de la cei mai buni agricultori, oferind un snack natural si delicios. Poti alege punga de 45 de grame, este alegerea perfecta pentru un snack rapid si pe fuga, sau punga de 85 de grame, suficienta pentru a satisface pofta întregii familii într-un moment de relaxare urmarind serialul preferat.