| AlbNegru09 a întrebat:

Caut pe cineva care stie sa picteze tablou pe panza? Imi puteti recomanda pe cineva? sa fie si mai ieftin...

5 răspunsuri:
| diasasak a răspuns:

Si eu pictez dar nu chiar ieftin, pictez in ulei si aici e totul mai scump. depinde ce vrei.
poti gasi si pe google

| R0ckY01 a răspuns:

Uita-te aici, pretul este in functie de marimea tabloului.

http://e-cumvreitu.ro/tablou-canvas?gclid=CPzp5t2Yqb0CFXGWtAoddFMA9A#/0

| MariaFlorentina a răspuns:

Te pot ajuta eu happy eu realizez tablouri pe panza

| AlbNegru09 explică (pentru MariaFlorentina):

Si la ce pret? Aproximativ..ai o poza sa vad si eu?

| MariaFlorentina a răspuns (pentru AlbNegru09):

In primul rand depinde de dimensiune, cel mai mic are o dimensiune de 40*30 si e la 90 Ron pe masura ce dimensiunea creste, creste si pretul. am multe poze dar nu stiu cum sa ti le arat. imi poti lasa mail-u tau?