| cei7pitici a întrebat:

Caut un raspuns avizat! Cum pot sa-mi restaurez singur cartile vechi acasa folosind hartia japoneza cum o pot aplica pentru a suda paginile rupte sau macinate cum pot stopa cariile etc, daca poate cineva sa-mi ofere un sfat sa imi spuna si de unde pot comanda tot ce imi trebuie pentru a restaura cat de cat atat paginile cat si coperta cartilor! Multumesc mult si bineinteles Funda! (mentionez carti vechi inseamna pana la 1700)

1 răspuns:
| simonika01 a răspuns:

Nu e asa mare problema.nu ai nevoie de talent. cum te duce mintea si capul.