| anonim_4396 a întrebat:

Ce cartela prepaid oferă in Ungaria cele mai bune servicii?
Voi care ați folosit? Mă îngrijorez că nu o sa pot vorbi acasă, sau ca nu o sa am internet si nu o sa pot intra puțin pe net. Am văzut ca ofertele roaming oferă foarte puține MB.
As si pleca, as si sta. Chiar e trist să-ți părăsești țara, chiar si pentru un timp scurt, pentru a lucra în altă țară. Trist!

7 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Cumpara-ti o cartela prepaid de la Orange, cu optiune de 10 sau 12 euro si ai rezolvat problema.
https://www.orange.ro/prepay/optiuni-prepay
In alte tari UE, pentru acelasi pret, vei avea mai putine sau asemenea resurse, cu valabilitate internationala UE.
Evident, te poti interesa si la caseriile locale de telefonie mobila, poate prinzi ceva promotie...

| anonim_4396 explică (pentru Bula):

Nu sunt pe Orange.

| Bula a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu conteaza.
Cu o incarcare o poti folosi timp de o luna sau pana ce epuizezi resursele optiunilor incluse.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Păi dacă e așa de trist, stai aici acasă într-o veselie.

| anonim_4396 explică (pentru sadrian46):

=) nu, nu, nu! Să lucrez pentru un salariu minim? Mă ia cu plânsu.
Cred că fiecare început e greu. "Îmi iau inima în dinți", si plec. Îi fac sa moara de dorul meu. =)
Chestia e că nu voi avea nicio zi libera. De asta mi se pare naspa. Măcar o zi? Pai si Dumnezeu se odihnește o zi pe săptămână. Noi cine ne credem?
O zi libera măcar pe săptămână mi-ar prinde bine. Nu mai scriu ca deja ma doare inima. =) nb

| sadrian46 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cine ți-a zis cu ziua liberă?

| anonim_4396 explică (pentru sadrian46):

Cine lucrează acolo. Sau ce insinuati? Dupa un preludiu lung =) imi puneți o întrebare abruptă de nu o înțeleg deloc.