| Siracuzia a întrebat:

Ce carti de aventura imi recomandati?

7 răspunsuri:
| InnocentSmile a răspuns:

Mie imi plac foarte mult cartile de aventura,si, la fel cum spun si ceilalti singurele carti, de aventura, pe care le-am citit au fost cele de jules verne.sunt foarte frumoase.

| NoChanceForUs a răspuns:

Winnetou.Genială carte.Era în 3 volume din câte știam eu.

| Alyra a răspuns:

Eu îţi recomand romanul Momeala, de Karen Robards. Pe lângă că e plin de aventură mai e şi de dragoste. Dacă ajungi cumva să începi să îl citeşti nu renunţa dacă ţi se pare plictisitor. Nici mie nu mi-a plăcut primul capitol, dar de la capitolul 2 înceape să fie interesant.
Succes!

| noi3 a răspuns:

E o carte foarte tare... "Viata" scrisa de Tine happy.

| tocana97 a răspuns:

Carti de Jules Verne

| Irina_9076 a răspuns:

Daca iti place aventura, eu una iti recomand toate cartile de la jules verne... Sunt cu adevarat magice!

| BAGGAGE007 a răspuns:

Cartile care tii le scrii tu sunt cele mai tari.nu stiu daca ma intelegi!
?