| intrebcenustiu a întrebat:

Ce carti misto ati mai citit?

5 răspunsuri:
| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

Idiotul de Dostoievski este ultima carte terminata!

| iulianr a răspuns:

Din cele citite cât de cât recent, mie mi-au plăcut: În căutarea oii fantastice, Tatuatorul de la Auschwitz, Pianistul și 1984. Mai sunt si altele.

Răspuns utilizator avertizat
| Nevermind17 a răspuns:

Sunt fana cartilor, atat si filmelor, cu tema horror si fantasy, deci ti-as recomanda: O lume fara tine, IT (stiu ca este film, insa cartea este mult mai interesanta), Inferno, Destinul unei vrajitoare. O carte diferita de astea este "Singur pe lume", care mi s-a parut super.

| Steffeyy a răspuns:

Well,mie imi plac thrillerele asa ca Pacienta tacuta mi s-a parut super happy