| DanaCherry a întrebat:

Ce credeti despre meseria de a fi actor in zilele noastre?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Depinde ce industrie pornografica sau cea obisnuita. Banii ies ca de obicei

| Luissa123 a răspuns:

Mie imi place...

| Mentaaaaa a răspuns:

O meserie frumoasa, din care castigi mult, mi-ar place sa joc dar acum, cum producatorii exagereaza si vor ca filmul sa se mute in viata reala pentru publicitate mai bine nu. Un exemplu bun : Robert Pattison si Kristen... Sunt un cuplu doar pentru publicitate.

| renee14 a răspuns:

Nu mi se pare de succes
doar daca te vede un producator de la hollywood si considera ca ai un talent desavarsit.devii milionara peste noapte.si cine stie poate o sa joci cu actori ca:antonio banderas, van dome, seagal s.a.m.d.

| Cici_6929 a răspuns:

Pai mie imi place imi fac studiile la Colegiul de Arte specialitatea Culturologie, include si aktoria in fine e fine adica cep putin pentru mine depinde de persoana