| Liora a întrebat:

Ce credeti despre Sorin Oprescu? sincer mie mi-ar fi placut mai mult Prigoana pentru ca a promis ca rezolva problema cu cainii comunitari.

Răspuns Câştigător
| manele20123onlinelolxdxdmwtf a răspuns:

Eu tin cu Oprescu.Ne-ar ataca U.E-ul daca am omora cainii vagabonzi, n-ai vazut cum ii injura pe Ucraineni?! Problema e ca europenii (ma refer la tarile civilizate)cred ca toti cainii astia au un stapan fiindca oriunde am fost in strainatate n-am vazut nici un caine vagabond.Totusi nici prigoana nu mi se pare rau daca ar fi sa-l compar cu cineva din PP-DD.

19 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Câinii comunitari reprezinta o problemă doar pentru oamenii extrem de proşti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie imi place mai mult de Bahmuteanca decat de asistentele lui Oprescu de la Colentina... ba nu, mint! Are si Oprescu niste bunaciuni in cabinet...
Da' cand ma uit la Prigoniciul ala mic de vroia sa iasa deputat, sau mai stiu eu ce, ca Eba lu' Baselu', parca tot cu un impotent ca Oprescu as vota, ha, ha, ha.
Da' ce imi pasa mie, eu sunt din provincie...

| Liora explică (pentru anonim_4396):

Si eu sunt din provincie. sunt din Baia Mare ( un oras nu foarte important) Orcum. Oprescu dupa mine e un mare arogant doar ca sa fim seriosi. bucurestenii l`au votat deci nu aveam la ce sa ma astept.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mie nu-mi place țața Bahmutezanca, bleah.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Era o bunaciune cand i-a facut barbat-su prima oara ochii vineti... s-a mai ofilit femeia, de la reflectoare si nastere, cred...
Oricum, daca e s-o compari cu paparuda aia a lui Irinel... chiar, am auzit ca si Columbeanu a incercat sa candideze, ha, ha, ha.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Asa e, dar eu n-o blamam ca s-a ofilit, pe mine ma scirbosesc țațele. Si asta-i țață de cind o stim. Da' e drept ca are o clasa mai mult decit cocostirca lui Viri. Apropo, am auzit ca Viri era cotat cu 1%, dar pentru handicap la cap, procentul ala se da din oficiu, deci trag concluzia ca nu s-a votat decit el laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred că venea Prigoană să-ți adune ție câinii de pe străzile din Baia-Mare.

| Hombre a răspuns (pentru anonim_4396):

Rahatul de Prigoana acum 4 ani cand a candidat la functia de deputat manca c.a.c.a.t ca el are doua obiective pe care le va indeplini; Casa poporului sa o faca pe plus valoare sa nu mai consume de la buget si TVR 1 Nationala sa nu mai fie platita de populatie. Dupa ce a ajuns deputat nu a mai spus nici un cuvant macar despre aceasta problema. Sa-l iei sa te speli tu pe cap cu el si sa-i faci frectie la piciorul de lemn asa cum a fost promisiunile lui. Bati campii aiurea.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Hombre):

Înțeleg ce zici, dar ce-ai cu mine?rolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Lasa-l, ca e trist ca nu i-a facut autostrada aia suspendata, sa bage Hombre 100 la ora prin centrul civic rolling on the floor

| Hombre a răspuns (pentru anonim_4396):

Ha ha ha rolling on the floorraspunsul era pentru @DenisaLove laughing

| Hombre a răspuns (pentru anonim_4396):

Am gresit directia bai umblatule. laughing De la bautura.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Hombre):

Cand da bre, exit poll-urile alea... ca la mine in Constanta am citit ca Mazare s-a ascuns in pivnita si face niste chestii Voodoo, cum a invatat el prin Caraibe. Sau prin arhipelagul P.U.L.A.U (scris asa sa fiu sigur ca nu il confunda robotzu' cu vreo injurie), ca acolo a fost el in concediu ultima oara rolling on the floor rolling on the floor

| Hombre a răspuns (pentru anonim_4396):

Bai umblatule pai la alegerile locale nu se poate da exit-poll-ul pe tara ca la alegerile generale ci doar pe localitati. Cum ma Mazare nu castiga la Constanta? Refuz sa cred.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Hombre):

Bine punctat. Si daca tot a impinzit Prigonius Bucurestiul cu afise "Plici d-aici ca vine Prigoana", sa-si ia pliciu si sa-si dea cu el la fund.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un mucalit.

Răspuns utilizator avertizat