| fileflies a întrebat:

Ce faci cand esti plictisit?:o

6 răspunsuri:
| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Imi beau urina cu paiul,ma bas intr-o punga si apoi o respir,imi rumeg flocii ca o llama, ma scobesc in nas si fac bilute dragalese de muci pe care le lipesc de lampa si le prajesc, imi bag chibrituri in urechi si le aprind (cateodata le mai inlocuiesc si cu pocnitori sau artificii) saaaau ma cac in nas.

| JustACuriosPerson a răspuns:

Citesc o carte; ma joc pe calculator;...; ma uit la TV

| boogdan91 a răspuns:

Intru pe TPU, sa ma amuz de intrebarile puse de unii, sau sa mai dau si cate un raspuns la intrebarile care merita.

| emabrumareanu29 a răspuns:

Te poti juca un joc, poti vorbi cu prietenii tai, iesi in oras, distreaza-te, mergi la cumparaturi

| AnonymousSs a răspuns:

Stau

| BogdanAiud a răspuns:

Ascult muzica la maxim in castibig grin