| CorlateanTitus a întrebat:

Ce înseamnă obscen in mintea odihnita a unui moderator?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu are relevanta, dar inseamna ca nu e stresat sau nu activeaza mult pe situl unde administreaza manevrele

| Brizbriz a răspuns:

Acelasi lucru ca pentru noi restul (se pare ca nu si pentru tine)
https://dexonline.ro/definitie/obscen
faza e ca in momentul in care vorbesti, esti influentat SERIOS de mediul in care traiesti, si am invatat asta pe pielea mea proprie, in liceu foloseam "t'uti aia a matii" la fiecare a doua propozitie dar nu spuneam nici "t'uti" nici "aia a" ci cuvintele naspa pe bune, si eram asa de obisnuit sa vorbesc asa (toti colegii mei vorbeau la fel), ca... EVIDENT l-am folosit unde nu trebuie si m-am ars... RAU!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Limbaj vulgar sau sexualitate explicita. Cred.