| Kanpeki a întrebat:

Ce job din cadrul artelor plătește cel mai bine în Romania?

11 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Manelele la nunti si nu numai. tongue

| Kanpeki explică (pentru Bula):

Arte plastice

| Bula a răspuns (pentru Kanpeki):

Pentru arte plastice de valoare trebuie sa ai si mult talent big grin

| Kanpeki explică (pentru Bula):

Nu asta-i problema la mine. Doar lenea.

| Bula a răspuns (pentru Kanpeki):

rolling on the floor

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Grafica

| Doja a răspuns:

Doar joburile care pot fi folosite in publicitate sau media. Asta inseamna grafica digitala (2d sau 3d)

| Karol1877 a răspuns:

Arhitectul. Trebuie sa stii foarte bine sa faci desen tehnic, sa stii matematica bine si sa ai talent mai ales!

| 039liam35w a răspuns:

Salut! Profesor de design, pictura, muzica la facultate. Profesorii de la scoala nu prea au salarii mari. Si in paralel poti oferi si cursuri particulate pentru ceva in plus, pe viitoarea ta specializare. Sper ca te. am ajutat!
P s : Atata timp cat faci ce it place, indiferent de bani, vei fii fericit.