| marialuciana a întrebat:

Ce job pot avea după ce termin facultatea de arte?

3 răspunsuri:
| denisTiky a răspuns:

Un job trist si daca nu esti ceva artist vei cam muri de foame. Nici profesor nu cred ca poti ajunge, poate ajungi dar asta intr-un caz fericit. Si sa zicem ca ai ajunge prof de desen, tot ai muri de foame avand in vedere salariile unui prof de liceu-scoala gimnaziala.....Scuze daca ti-am stricat ziua

| Dilibache a răspuns:

Pictor laughing

| Mari0718 a răspuns:

Depinde cat ai fost de pasionat in ceea ce ai facut. Poti deveni fashion designer, iti creezi o linie de productie. Daca esti talentata, pasionata, iubesti ceea ce faci, sunt multe lucruri pe care le poti face. Mult succes.