| fixx a întrebat:

Ce parere aveti de scriitorul john saul? Care carte va place cel mai mult din toate cartile lui si pe care mi-ati recomanda-o ca sa o citesc?

Răspuns Câştigător
| aby a răspuns:

Sincer nu stiu pe care sa ti-o recomand.Eu toate cele care le-am citit au fost superbe.Chiar nu ma mai opream pana nu o citeam pe toata. Ti-as recomanda Casa de la Rascruce sau Mana dreapta a diavolului.

11 răspunsuri:
| inna a răspuns:

Mi-a placut foarte mult "Mana dreapta a diavolului", ti-o recomandhappy.

| Diav0la a răspuns:

Citeste-le pe toate, eu l-am citit pe Saul si il recitesc de cate ori am ocazia. Marturisesc ca imediat cum faceam rost de o carte scrisa de John Saul nu o lasam din mana pana nu o terminam ...si dura cam o zi sa o termin. Nu as putea spune sa citesti "Roiul" mai intai sau "Mana dreapta a diavolului " sau... uffaa...citeste-le toate, incepe cu care o ai la indemana happy ABsolut toate sun captivante happy

| roksyk a răspuns:

Am citit John Saul " Umbra" cand aveam 8 ani si in fiecare an o recitessc. e geniala. alte carti nu stiu cum sunt, dar banuiesc ca sunt super! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As cita-o in totalitate pe 'diav0la'. si mie imi place foarte mult Saul.Eu am citit prima data' Pedeapsa Pacatosilor', imi amintesc perfect.Chiar nu conteaza cu ce carte incepi, toate sunt grozave. Spor la citit!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am citit pana acum 4 carti ale lui John Saul...sunt super, iti recomand"chinuieste-i pe copii"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

John Saul is a God! Din ce am citit pana in acest moment recomand: Vocile raului, Creatura si Intuneric. Sunt convins ca or sa-ti placa, toate sunt geniale!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa citesti "chinuieste-i pe copii" si "cei neiubiti", preferatele melehappyinsa toate sunt superbe.pacat ca nu sunt traduse toate la noi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu tias recomanda chinuiestei pe copii si creatura...nu stiu de ce dar astea is cele mai fainebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am citit 10 carti ale lui John Saul si as vrea sa le citesc pe toete. Sunt superbe si va recomand sa le cititi si voi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cele mai bune carti... pe mine una mau captivat de am citit zi si noapte in maxim trei zile am terminat o carte...

| doctorhouse a răspuns:

Toate sunt super faine. Recomand John Saul tuturor celor care stiu sa guste un roman de groaza bun.

Gasiti mai multe titluri din primele editii ale cartilor pe Carti-Online:

http://www.carti-online.com/advanced_search_result.php?keywords=John+Saul

Lectura placuta!