| miauu a întrebat:

Ce parere aveti despre piesa de teatru Dragostea dureaza trei ani, de Frederic Beigbeder?

3 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Piesa de teatru este o trilogie, care se adreseaza unui public lipsit de prejudecati, deschis la nou si care priveste acest tip de spectacol ca o provocare.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Nu am văzut piesa, am citit cartea. A fost interesantă, dar am încercat să nu o iau prea personal. Am auzit de persoane care au făcut-o şi nu a fost foarte bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte buna.