| Adypop90 a întrebat:

Ce părere aveți despre SGP armata romana

2 răspunsuri:
| Noname2001ro a răspuns:

Eu sunt SGP in momentulnde față, este foarte bine nu ma pot plânge de salariu, dar daca ai bac-ul eu te sfatuiesc sa încerci minim la subofițeri.

| NotNamed a răspuns (pentru Noname2001ro):

Salut. Am o intrebare pentru cultura mea generala si pentru ca sunt in clasa a 12-a iar colegii mei au adus in discutie vorba despre admiterea la o facultate daca nu ma insel pe tematica militara fara necesitatea diplomei de BAC. Ce ramuri militare se pot obtine fara BAC? Intreb doar din pura curiozitate.