| Im.GIulee a întrebat:

Ce sa desenez? Vreau sa desenez ceva interesant, dar cu putine culori de preferat albastru, rosu, mov si negru. Ce idei aveti? Eu personal NU am sad

22 răspunsuri:
| camellia a răspuns:

Pai poti face un portret sau un peisaj, Daca as fi i locul tau as face un portret ce reprezinta un tanar vampir, chipes desigur, in ton cu aquarelele tale.Succes!

| Frrramboise a răspuns:

Eu desenez foarte frumos, mi s-a spus asta de multe ori dar o fac cam rar pentru ca nu prea am idei...
pai gandeste-te daca chiar vrei sa desenezi ceva anume de exemplu un animal, o planta, etc sau daca vrei sa fie ceva original, ar trebui sa fii creativa...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deseaza ce vrei, ce simti, orice si coloreaza in culorile alea. Imaginatia nu tine cont de realitate. Daca cerul e albastru nu inseamna ca nu-l poti desena roz. Ce e inedit, e frumos. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu un dar de a picta si tot timpul cind ma apuc sa desenez ceva, nu ma gindesc ce am sa desenez ci doar pictez si in decurs de timp imi vin singur ideile. Incearca si tu poate o sa-ti iasa ceva?!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu un dar de a picta si tot timpul cind ma apuc sa desenez ceva, nu ma gindesc ce am sa desenez ci doar pictez. Si in decurs de timp imi vin singur ideile. Incearca si tu poate o sa-ti iasa ceva?!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau sa desenez ceva interesant dar cu putine culori cu albastru rosu si mov

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poţi să desenezi casa grădina cerul şi multe alte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

> http://farmville.champz.info

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O masina sau alceva gandeste-te

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna sunt mihai am 14 ani sunt in Italia
si iti propung sa desenezi un peisaj de noapte cum ar fi oceanul de culoare albastru inchis, cerul negru plin de stele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mihai nu ne intereseaza de unde esti!:phappy.asa...pentru tine (care ai pus intrebarea)am citit toate parerile si cea mai frumoasa mi s-a parut lui mihai. un cer instelat.sera are farmecul ei.nu e ca ziua)...:d succes!
:p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O floare poate avea toate culorile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O cimpie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da pe ce sa desenez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu asi zice sa desenezi apusul.

| unknow a răspuns:

Eu desenez destul de bine :d... dar tot ca si tine, la inceput, nu aveam ideai
Pur si simplupu creionul pe foaie j incep sa trag linii, onduleuri, tipi... nu trebuie sa reprezinte ceva anumawinking.la mine merge; imi ies chestii mistowinking... flori personalizate; j dupa ce am desenat ma uit la ea si nu`mi vine sa cred kata imaginatie ambatting eyelashes. deci, da`ti frau liber imaginatiei. asata o poti face numai cand creionul este pe foaiewinking bafta

| XotGelu a răspuns:

Un inger ar fi tare

| lola landers a răspuns:

Fa un desen abstract

ceva incolacituri nimeni nu o sa isi dea seama ce e
dar o sa arate superwinking

| mileycyrushannah a răspuns:

Faci o pagina neagra si cu pete albastre, rosii si mov.

| corri a răspuns:

Doi papagali indragosti, unul cu ciocul in altul, papagalii au toate culorile

| KRSro a răspuns:

Salut si eu desenez destul de bine dar nu am imaginatie din pacate... poti incerca sa desenezi multe...iti pot da niste exemple:personaje din animeuri,creaturi mitologice(ciclopi,orci, vampiri etc.), mai poti desena si personaje din All Points Bulletin sau alte jocuri daca gasesti.cat despre culori eu nu cred ca trebuie sa colorezi un desen pentru a arata frumos(eu colorand mi-am stricat o groaza de desene dar probabil pentru ca sunt cam paralel cu coloratul)