| Muzika a întrebat:

Ceao all:X vreau sa va intreb.stie cineva niste idei sau niste site-uri cu idei de poze artistice? ca vreau sa fac niste poze artistice si cu mine si cu diferite chestii:X multumesc mult:* funditabig grin

4 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Ceao si tie;) Pe mine una ma inspira ff tare mitologia.Pe www.elfwood.com gasesc diferite desene cu creaturi mitologice ce ma inspira. Poate te ajuta :)

| Meh a răspuns:

Pai site-ul DeviantArt.Com este foarte bun. Sper ca te ajuta. ^^ Bafta;]

| Melilith a răspuns:

Cauta tema pozei pe internet si inspira`te! Dar pune si putin mintea la contributie si vei avea pozele perfecte din care se vor inspira si altii! Succes!