| moriordie a întrebat:

Cine e din cluj-napoca, imi puteti spune va rog daca stiti ceva muzee, concursuri sau expozitii?

Răspuns Câştigător
| cornculapte a răspuns:

Uita-te pe www.zilesinopti.ro. Alegi Clujul si gasesti de la programe artistice si evenimente, pana la taxiuri, cafenele si cazari, absolut tot ce te-ar putea interesa. :)

4 răspunsuri:
| IchHabeKeineName a răspuns:

Sunt din cluj-napoca, nu stiu nici muzee, nici concursuri, nici expozitiibig grin dar mda, uitate pe zilesinopti.ro

| justdelia a răspuns:

Gradina botanica, muzeele de arta si etnografic al Transilvaniei.

| Lucia_5229 a răspuns:

Eu is din cluj-napoca
si tu?

| icecream a răspuns:

Si eu sunt din Cluj-Napocabig grin

sunt cateva muzeehappy

concursuri si expozitii nu cred ca sunt:p

si tu esti din Cluj-Napoca?thinkingwinking