| Siiiiia a întrebat:

Cine este pasionat de fotografie?

8 răspunsuri:
| Elenaaa23 a răspuns:

Eu happy Dar inca nu stiu foarte multe despre tehnica, stiu doar ca imi place la nebunie si ca fac poze reusite. As vrea sa ma duc la niste cursuri, dar inca nu am timp. sad Mi-ar placea la nebunie sa stiu sa prelucrez fotografiile in photoshop si sa cunoscu toate tehnicile si chiar sper sa pot face ceva in viata din ceea ce acum e doar o pasiune.
xoxo

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Cred ca toti suntem.

| Wøodenpints a răspuns:

Alţii care cred că fotografia e o artă...

| Siiiiia explică (pentru Wøodenpints):

Dar pentru tine ce reprezinta fotografia?

| Siiiiia explică:

Asa estewinking

| floresdemayo a răspuns (pentru Siiiiia):

Sa nu renunti niciodata, sa progresezi si sa scoti cele mai tari fotografii.

| Siiiiia explică (pentru floresdemayo):

Intotdeauna. As vrea sa discut mai multe cu tine daca se poate legat de foto, am incercat sa-ti trimit mesaj dar spune ca nu primesti mesaje private.