| alina01 a întrebat:

Cine imi da si mieun site unde pot desena si sa imi apara si nota la desen daca este frumoasa. dau funda acui este mai buna

10 răspunsuri:
| daηă a răspuns:

Desenatori.ro

| Tamiki a răspuns:

Desenatori.ro

| DyaElla a răspuns:

Www.desenatorii.ro e cel mai bun
uite un desen de-al meu
http://www.desenatori.ro/desen-1691143.htm
SUCCES:D

| Diaste a răspuns:

Roiworld.com...mergi la drawing si iti faci un cont, apoi poti sa postezi desenul si intrii in concurs. o sa fi votata de restul participantilor. Este distractivbig grin si este un site international deci ai ocazia sa te intreci cu persoane din toate colturile lumiibig grin

| Nobodies a răspuns:

Http://www.desenez.net/
sau http://www.desenez.net/ dar acolo pui desenu si alti iti dau comuri xD

| GosGrl a răspuns:

Daca iti faci cont pe www.desenatori.ro o sati apara desenele si o sa le poata vedea toata lumea . o sa primesti note si comm

| GosGrl a răspuns:

Daca iti faci cont pe www.desenatori.ro o sa-ti apara desenele si o sa le poata vedea toata lumea. o sa primesti note si comm