| Voicu_Iulia_1993 a întrebat:

Cine imi poate descrie 2 evenimente desfășurate recent in România?

Răspuns Câştigător
| Anca32 a răspuns:

1.Vot pentru Referendum "Da" nu sunt de acord cu legea grațierii și amnistiei" 2. Vot pentru reprezentarea unui partid în parlamentul european câștigător PNL

4 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

De ce întrebi?

| Crackman a răspuns:

A fost zilele astea europarlamentarele si acum cateva luni s au acceptat gay la noi

| Yuoia a răspuns:

Tu ai tema, sau de ce repeti intrebarea?

| flixbuster a răspuns:

1. Duminica PSD a pierdut alegerile.

2. Luni PSD a ramas fara sef, care a intrat la facultate - cursuri de zi si de noapte - la Academia Penala Rahova.