| Ionut_Fibu_1994 a întrebat:

Cine ma poate ajuta la licenta pentru absolvirea facultatii de psihologie?

5 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Spune-i persoanei care are de scris lucrarea de licență, să vorbească cu profesorul coordonator. Eventual, să-l roage a-i arăta lucrarea unui absolvent de psihologie, dacă zici că are nevoie de un exemplu.
Eu știam că în iunie trebuia deja predată. Nu s-a gândit prea târziu...?

| CuriousStuff a răspuns:

Si pe licenta o sa scrie numele meu sau al tau? Ce ai invatat 3 ani de facultate daca nu esti in stare sa-ti faci licenta singur?

| Ionut_Fibu_1994 explică:

Nu era pentru mine. Si cer ajutor nu cer sa o faci tu. Multumesc