| valorosu1995 a întrebat:

Cine poate sa-mi spuna cat face 2+2=?

15 răspunsuri:
| DEBrown a răspuns:

Pai, mata.

| 100SweetSmile4you a răspuns:

2+2=4
Prea simplu!;))
Și...Bine ai venit în comunitatea noastră!
Cu timpul, vei învăța și regulile site-ului.Aici nu se poatează asemenea întrebări.;)

http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

| ZEU93 a răspuns:

Intrebare mai complicata pe acest site nu am vazut, poate doar intrebarea "va place bieber? " la care au fost aproape toate raspunsurile NU. 4 evident, puteai sa faci adunarea pe degete.

| Andre a răspuns:

2+2=4... Imagineatati ca ai 2 mere la care mai adaugi 2 le pui impreuna si vei observa ca rezultatul final va fi 4.

Mult Succes.

| Alessandro a răspuns:

Bună.
Păi, eu nu o sa-ți spun cât face 2 + 2, eu îți voi răspunde la întrebare : toată lumea, mai puțin cei muți!
Ai întrebat cine poate să-ți spună, nu cât face smug!
Pa-pa.

| valorosu1995 explică:

A da ma skuzati cu intrebarea aia cu cat fac 2+2 nu aveam ce facewinking

| Adynna_9523 a răspuns:

CE intrebaree banalaaa laughing Auzii uu cat face 2+2 baii fratee dutee si fa medttatii sau cevaaa toataa lumea stie caa face 14winking

| hatze a răspuns:

| Weeedha a răspuns:

2+2=4

| butterflyeffect0000 a răspuns:

Patru adica 4.

| Sheili a răspuns:

VA-TI dat seama ca el sa (pricalit) nu avea ce face! chiar logic ginditi uitati-va la poza lui are vreo 13 ani! sigur nu avea ce face sa pricalit de voi! axaxaxa

| pittiyoyo17 a răspuns:

5.laughing.glumesc! ce intrebare banala.la ce te astepti. face 4laughing.ai pus ca nu aveai ce pune?laughing

| JustUnknown a răspuns:

Alessandro are cel mai bun raspuns:
toata lumea poate sa iti spuna cat face 2+2 =

| Byby_8607 a răspuns:

4 si cati ani ai? lol

| pacos_4571 a răspuns:

Toata lumea stie ca face 4, vi se pare logic. dar puteti demonstra?