| Vraciu2016 a întrebat:

Cine se pricepe la desen?

Am nevoie de o idee de un tatuaj:

Vreau ceva care pornește de pe spate și ajunge până pe piept. Mai exact vreau o aripă de înger și o mână de demon și ambele să înceapă de la o cruce întoarsă prin spate. Vreau ca aripa să-mi acopere jumate din inimă și mâna să-mi înjunghie cealaltă jumate din inimă cu un cuțit. Știu că nu e cine știe ce dar vreau să văd cum ar ieși un tatuaj de genul.

3 răspunsuri:
| Eu2208 a răspuns:

Wow eu am 12, sunt la scoala populara de arte plastice, ultimul an, si nu m.am gandit nici o data la asta!
De unde te.ai inspirat?

| Vraciu2016 explică (pentru Eu2208):

Nu știu. Doar mi-a venit pe moment... Ce am spus eu reprezintă pentru mine un înger care te protejează și te ucide în același timp... Ceva gen un viciu care te face fericit dar în același timp te aduce mai aproape de moarte. Nu știu. Am o imaginație bogată

| Eu2208 a răspuns (pentru Vraciu2016):

Continua tot asa!