| iFollowRivers a întrebat:

Cine stie cu ce a intrat Romania in Cartea Recordurilor?

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| ASIGURATORUL a răspuns:

Cu cel mai mare curs de resuscitare cardiorespiratorie.

| Acier a răspuns:

Cu cel mai lung carnat, cu cel mai mare gulas, cu cabanosul cel mai gros... cu cea mai multa mancare, in general.

| Lysergide a răspuns:

România a doborât recordul mondial şi a intrat în Guinness Book cu cel mai mare curs de resuscitare cardiorespiratorie din lume cu 7.402 participanţi.
Romania a intrat in Cartea Recordurilor cu cea mai mare moneda de ciocolata(265kg).

| alter4ego a răspuns:

Cu furatultongue

| MARIUS_3752 a răspuns:

Romania a intrat in cartea recordurilor cu foate multe recorduri:cel mai lung tort