| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie o adresa de email a scriitoarei Luminita Aldea? I-am citit cartile si mi-au placut mult si vreau sa-i scriu, dar nu stiu unde. Multumesc.
Andrei Spoiala

8 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Cred ca trebuie contactata editura. Ei ar trebui sa-i transmita mesajul tau iar L. A. va putea (sau nu) sa-ti raspunda.

| Annitu a răspuns:

Nu am gasit adresa de email, dar am gasit asta : http://www.globusz.com/ebooks/Acasa3/contact.php :x
Sper sa iti fie de folos!;)

pup:-*

| annitu_7383 a răspuns:

Ma bucur ca ti-am fost de folos!(eu sunt anna_fun_steaua...am fost suspendata si mi-am facut alt cont)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu zic ca ar fi ok sa contactezi tipografia si apoi te vor pune ei in legatura cu L. A. succes!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc AnNa_FuN_sTeAuA. I-am scris scriitoarei pe adresa indicata de tine tot ce cred despre cartile ei. Sunt curios daca o sa-mi raspunda. Ai vazut ce bine arata in poza de pe pagina trimisa de tine? Eu citindu-i cartile mi-am facut impresia ca e o femeie batrana.
Andrei Spoiala

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poti foarte bine sa-i scrii in localitatea Cornu Luncii, judetul Suceava, pentru ca acolo sta...

| rouaroxa a răspuns:

Aldea_luminita@yahoo.com... o cunosc... happy

| rouaroxa a răspuns:

- aldea_luminita@yahoo.com