| swetty a întrebat:

Cine stie un program care sa descarc poze?

Răspuns Câştigător
| listru a răspuns:

Scri program de scos poze
si scoti

14 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Nu ai nevoie de un program special pentru descarcat poze. Le poti descarca linistita cu mozilla sau cu opera sau cu internet explorer. Trebuie sa mergi pe poza, dai click dreapta si "save image as"... Ii dai un nume si selectezi locul unde vrei sa o salvezi (sau ti-o salveaza automat pe desktop).
Daca te refereai la un program care sa-ti deschida pozele pe care le ai pe calculator incearca windows picture and fax viewer sau cel de la office (Microsoft office picture manager). Succes!

| florar a răspuns:

Iti recomand cu caldura picasa, dar sa fii atenta unde descarci
se instaleaza usor, accesezi ''picasa''si vine la instalat ca un catel cuminte, cand descarci pui cu cablul de date si apare o fereastra care te intreaba unde descarci(evita C)ce nume dai folderului etc
sa dai nume ca altfel le incurci, si cand deschizi poti vedea cu clicdreapta unde e poza in MY computer(ca acolo o descarci)poti sa mai intrebi dupa ce descarci. eu il folosesc de multse poate descarca si direct din cipul de memorie.

| death a răspuns:

Observ ca ai o solicitare extrem de ciudata. Vrei un program care descarci tu. Prin urmare, programul este doar un accesoriu inutil, un parazit, pentru ca un program poate, in cel mai bun caz, sa descarce poze, nu sa descarc. Iar tu nu poti descarca poze fara un program, ceea ce te pune intr-un cerc vicios. Poti incerca sa descarci pozele de pe Internet cu browserul tau, prin metoda click dreapta -> save as... Daca vrei sa le descarci de pe aparat, folosesti cablul de date. Daca vrei sa le descarci de pe un aparat cu film, ghinionul tau. Iti recomand Gramatica Academiei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Eu am program de poze! Picasa2... incearca-l si tu! succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Io am dala de poze si iecel mai bun mai fato

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Magic photo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

You chiar ca nu stiu, eu vreau un prg dala care pooti sa sc pe poze

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

You chiar ca nu stiu,eu vreau un prg dala care pooti sa sc pe poze

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am un program pohotoshine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau si eu un program de poze

| cucubauuu a răspuns:

Salut. incearca bitdefender

| swetty explică:

Eu vreau un program care sa scriu numele vedetei si sa se descarce mai multe poze. big grin

| listru a răspuns:

Cine stie un program care sa descarc poze?