| potka86 a întrebat:

Cine stie unde gasesc cartea "Jocul lui Ender" de Orson Scott Card, sau cine o are? Am cautat la o gramada de librari online dar nimic, stoc epuizat peste tot.

Răspuns Câştigător
| potka86 explică (pentru KSDT):

Am facut comanda pe baybooks acum o saptamana si nu am primit nici un raspuns din partea lor, am incercat sa ii contactez telefonic(nu raspunde nimeni) si nimic prin mail la fel nici un raspuns, pana la urma nu cred ca mai e valabila comanda, oricum multumesc pentru raspuns

2 răspunsuri:
| Slendăriț a răspuns:

Http://www.sighet-online.ro/....../index.php Asta este un fel de rezumat a cartii. Sper ca e buna.Sau daca mai gasesc ceva te anunt.