| AlLy_4922 a întrebat:

Cine stiu un site cu lectii de desen online? multumesc anticipathappy

Răspuns Câştigător
| armandutzu a răspuns:

Vezi daca iti place: http://www.desenez.net/index.php?action=lectii

6 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Youtube

| bobo4ever a răspuns:

Http://www.utilecopii.ro/tv/?cat=21 sau daca mai vrei sa inveti niste notiuni ia`ti Curs de Pictura de la chioscuri de reviste! Funda?:)

| Medussa a răspuns:

Incearaca la desenatori.ro sunt multe desene si te invata cum sa le faci happy

| djbretonell a răspuns:

Intra pe www.dragoart.ro. aici te invata cum sa faci un desen de la cap la coada. sper sa te ajute:)

| siminitzki a răspuns:

Dragoart.com...e sooper...si arata cum se realizeaza un anumit desene pe pasi+ mai sunt si video-uri online))