| Hdyxfwfb a întrebat:

Clasa 7 Dau teza la engleza. Ce părere aveți?

9 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Invata in loc sa stai pe TPU!

| Wr3nch a răspuns:

Spun ca e logic daca esti engleza-intensiv. Daca nu, mult noroclaughing

| Catrice a răspuns:

Una foarte buna ce putem spune... dacă nu știi nimic, atunci e problema.

| Celcestietot a răspuns:

Pe vremea mea nu se dadea teza la o limba straina in generala. Parerea mea ar fi sa inveti daca vrei sa vezi clasa a 8-a happy.

| Bizon95 a răspuns:

We are all DOOMED
zombiez are comin'
big grin

| brokxy a răspuns:

Si eu am dat in a 7-a

| GouDidodino a răspuns:

O parere de toata jena, la clasa a7-a trebuia sa da-ti teză într-un bar

| Anamariaebuna a răspuns:

Și eu sunt tot a 7 dar dau doar la romana și la matematica. Nu știu ce sa spun