| 999calin a întrebat:

Credeti ca ar trebui sa existe un muzeu al grafittiului in care toata lumea sa poata desena ceva ce sa nu contina injurii si lucruri obscene?

2 răspunsuri:
| FoxyM a răspuns:

Salutare! DA, chiar ar trebui sa existe un astfel de muzeu! Prin asta am promova talentul exprimat sincer si cu multa truda si interes! Daca va fi proiectat, voi fi si eu acolohappy. Meriti"a doua sansa"

| TheLifeIsGood a răspuns:

Da, ar trebui sa existe un asemenea muzeu. Nu pot zice ceva sigur, insa un muzeu de acest fel ar ajuta mult tineretul si nu numai