| alexalx1234 a întrebat:

Credeti ca, cazinoul din Constanța chiar va fi reabilitat sau lucrarile vor fi abandonate?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu mai sunt abandonate acum ce au început

| Catrice a răspuns:

Cine știe... după secole de cearta cu popii anul trecut au început sa refacă și cazinoul de la mine din oraș abandonat cu secole în urma. Pana și ruinele din Grecia arata mai întregi decât asta. Orice e posibil.

| Andreeush a răspuns:

Nu se știe.

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Cred ca o sa fie reabilitat in sfarsit. Ai idee ce se vrea a fi dupa aceea? Sa speram ca nu ajunge sa fie cine stie ce acolo si sa interzica accesul persoanelor.

| Apokales a răspuns:

Sa nu uitam ca traim in Romania. Orice este posibil.