| ColorixRainbow a întrebat:

Cui ii place galeria versioarei mele de 18 ani, Cristina? http://christinik2000.deviantart.com/gallery/

8 răspunsuri:
| Dannyjj a răspuns:

@jvEcu, eu cred că este bine că a menționat că verișoara ei, care a făcut acele desene are 18 ani, pentru că sunt sigur că multi care au chiar si 25-30 de ani nu au un asemenea talent, dar uite că ea la 18 ani are un asemenea talent.
Cei care nu știu despre ce este vorba încearcă să critice, pentru că habar nu au cum stau lucrurile(uite cum se întoarce "plezneala" de care vorbeai).
Iar cei care stiu despre ce este vorba:
-Fie tac, pentru că știu cât de greu este.
-Fie dau sfaturi corecte și încearcă să ajute.
-Fie apreciează persoana respectivă(în orice situație este la fel, nu numai în artă).
@jvEcu, dacă nu arătai aroganța din tine, nu cred că aș mai fi "pleznit" lumea cu adevărul pe care l-am scris mai sus.winking

@ColorixRainbow, verișoara ta este foarte talentată și asta la doar 18 ani.

| NoChanceForUs a răspuns:

Sunt sigur ca te lauzi cu verisoara ta la toti.(eu asa as face)
*speechless*
Jumatate de ora am stat sa vad fiecare poza in parte.Sunt aproape perfecte multe dintre ele.Cam toate.
Cum reuseste sa deseneze asa?(in afara de talentul nativ exista vreun pont? Il vinde?)

| annaliana a răspuns:

Da,super tare galeria.Imi place mai ales Craciunita(e fenomenala) si de Carmen Tanase. Daca la 18 ani deseneaza asa, inseamna ca peste 10 ani(cand va avea mai multa experienta, ochiul mai bine format, mana mai dibace)il va intrece pe D'Vinci.BRAVO!

| annaliana a răspuns:

Aporpo,vreau si eu un portret color. Poti vorbi cu ea?

| jvEcu a răspuns:

M-am uitat peste galerie, am tras doua opinii :
1. Clar ii plac tigrii, iubeste animalele;
2. Nu se mai satura de ea insasi, se iubeste.

OFF : Mamaa, are 18 ani, iti dai seama! (chiar avea importanta sa spui cati ani are?)

Scuzati-mi aroganta dar imi place sa pleznesc lumea cu adevarul.

| AlinnutSsa a răspuns:

love struck Foarte frumoase desenelewinking

:* E o adevarata artista, transmitei succes :-H

| WR104 a răspuns:

Frumos.

| FyfyFrancy a răspuns:

Wow! Este incredibila! Cate sapatamani sau luni iau luat la un desene?! Te rog iai putea spune ca vreau sa faca un desen cu Justin Bieber si sal publice! Multumesc!