| Adelynaaaa a întrebat:

Cum aflu daca am virusi in comp?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Folosind antivirus, Microsoft security essentials e gratuit si bun.

9 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Faci o scanare online cu un antivirus, BitDefender, de ex!

Elianna
| Elianna a răspuns:

Antivirusul MSE este foarte bun, numai ca are un maaaaare defect! Nu merge pe sisteme piratate! Trebuie ca sistemul se operare sa fie original, genuine!

| misterioaѕa a răspuns:

Ai dublu click la antivirus, sau tastă dreapta pe el în bară, presupunând că ai un antivirus, apoi Scan, sau Scan my system şi gata. Durează cam 20 de minute - jumate de oră până scanează tot, depinde câte fişiere ai în calculator. Dacă nu, instalezi un antivirus şi urmezi aceiaşi paşi. Baftă.

| britney4kevin a răspuns:

Depinde cum iti merge windowsul. daca iti merge foarte greu inseamna ca ai probleme cu el,, de multe ori se intampla asta din cauza virusilorbatting eyelashes
iti trebuie un antivirus, ti-l scanezi si gata iti apare daca ai virusi in pc sau nu

baftahappy

| InuIo a răspuns:

Daca ai antivirus ar trebui sa scrie undeva "scan computer". Daca nu trebuie sa iti download-ezi unul.

| Alexandro9050 a răspuns:

Thoaamnee. de antivirus ai auzitt?! descarca un antivurus (avg 2012 pe idownload.ro il gasesti la cele mai descarcate) si scaneaza. >:-(

| CatelusaFlaffy a răspuns:

Foloseste anitivirusul asta este cel mai bun (NOD32) http://www.toggle.com/lv/group/view/kl27634/ESET_NOD32_AntiVirus.htm

| danimazzz a răspuns:

Iti instalezi un antivirus si ii dai sati scaneze tot computerul si iti va spune el daca ai virusi sau nai.

| Adelynaaaa explică:

Va multumesc