| Cristinel_Toma_1919 a întrebat:

Cum aflu parola mea de e- mail?

5 răspunsuri:
| Live4Ride a răspuns:

Daca ai uitat'o trebuie sa setezi am uitat parola cand vrei sa intrii in email, altfel nu ai cum sa o aflii, iar daca nu ai setat un nr de tel pentru recuperare sau o alta adresa de email nu mai poti recupera parola niciodata

| Vasile_Zecheru_1954 a răspuns (pentru Live4Ride):

Am uitat-o 0736019099

| LoryC a răspuns:

Trebuie sa intri pe yahoo mail să te loghezi, scrii mail-ul și o parolă pe care ți-o amintești, iar dacă nu este bună, dai la am uitat parola și acolo probabil că îți va cere un cod pentru a-ți reseta parola pe care îl primești prin sms sau pe mail-ul asociat.
Să o afli, nu prea cred că poți, dar cel mai bine o resetezi.

| Aura_Roby_1984 a răspuns:

Cine ma poate ajuta sa imi gasesc paria de la e-mail

| Stoica_Mariana_1975 a răspuns:

Cum aflu parola mea de e-mail?