| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea sa cânt mai frumos/melodios? Cum as putea sa ating notele mai înalte?

Scuzati categoria, dar asta e cea mai populară.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Inscriindu-te la o scoala (populara) in care se face ''arta si muzica'', s-ar putea sa existe posibilitatea ca vreun profesor de canto sa reuseasca sa-ti modeleze vocea, sau din contra, sa-ti spuna dupa prima auditie sa-ti vezi de treaba si sa te apuci de cu totul altceva. big grin Multa sanatate!

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Imagineazati ca esti urmarita de un psihopat criminal sa vezi ce note vei atinge de vei pluti in aer

| sierra1 a răspuns:

E o chestie despre care se spune că dacă îl ai. atunci vei cânta frumos/melodios. Îi zice talent. Cum stai cu el, îl ai?

| CinevaAnonimă a răspuns:

Sa te antrenezi, cantand zilnic incepand de la cele mai joase note si urcand pana la cele inalte.