| IonutPetre12 a întrebat:

Cum as putea sa fac poze mai bune cu telefonul? Am un s10+ si l-am luat doar pentru camera.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Stii, s-au inventat demult si aparatele de fotografiat!
Pentru a face poze nu trebuie sa-ti iei un telefon, ci aparat de fotografiat.

| Bizon95 a răspuns:

Cauta obiectiv extern pentru telefon

| MagicOneT a răspuns:

Un raspuns la subiect: cauta locuri cu lumina buna, uniforma, fara reflexii, asa vei obtine maximum cu camera de pe S10. Daca ai buget, poti incerca si un trepied. Camerele de pe telefoane sunt totusi limitate, daca ai observat, trendul producatorilor este de a folosi un soft cat mai avansat (AI, stabilizare etc) pentru a obtine poze bune.

| Ana7807820 a răspuns:

Nu poţi. Cumpără-ţi cameră adevărată, nu cine ştie ce cameră de la un telefon de 5000 de lei, plus că o cameră foto e mult mai ieftină.