| sabin89 a întrebat:

Cum ați încadra voi ceea ce se vede în clipul acesta? Artă pentru artă, artă cu tendință sau pur și simplu artă?
https://www.youtube.com/watch?v=cTfxennz3xU

Răspuns Câştigător
| aditimus a răspuns:

E mai mult decat o arta e o pasiune ce necesita ani si ani de pregatire...

4 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Se numeste Dans de societate

| sabin89 explică (pentru aditimus):

Este totuși artă, nu?

| sabin89 explică (pentru aditimus):

E impresionant ce e acolo. Câtă grație! Câtă sincronizare a mișcărilor! Ca să nu mai zic că și muzica a fost bine aleasă. Totul la superlativ. Am dat întâmplător peste clipul acela. Și l-am văzut de două ori.

| aditimus a răspuns (pentru sabin89):

Scrie pe Youtube Disco Fox dance si vezi ce iti arata de la competitii

| aditimus a răspuns (pentru sabin89):

E mai mult decat o arta e o pasiune ce necesita ani si ani de pregatire...