| alessia_5939 a întrebat:

Cum ii cheama in realitate pe toti actorii din lemonade mouth? Ca niste prietene ma intraba pe mess si ele sunt mai mari si se supara daca nu le zic pana pe 20.06.2011.

Răspuns Câştigător
| kattya96 a răspuns:

Brigit Mendler - Olivia
Adam Hicks - Wen
Hayley Kiyoko - Stella
Naomi Scott - Mo
Blake Michael - Charilie
Nick Roux - Scott
Cris Brochu - Ray
Sper ca ti-am fost de ajutor, dar un sfat nu ar trebui sa le lasi sa te foloseasca. Ar trebui sa te impui si sa faci ce vrei tu nu ce vor ele. Succes! app. frumos filmul :X

5 răspunsuri:
| Anhi a răspuns:

Olivia - Bridgit Mendler; Wen - Adam Hicks; Stella - Hayley Kiyoko; Mo - Naomi Scott; Charlie - Blake Michael; Scott - Nick Roux; Ray - Chris Brochu
primul e numele din film al doilea e cel din realitate big grin
fundabatting eyelashes?

| AlexaBio1234 a răspuns:

Buna!
-olivia(Bridgit Mendler)
-wen(Adam Hicks)
-stella(Hayley Kiyoko)
-mo(Naomi Scott)
-charlie(Blake Michael)
-scott(Nick Roux)
-ray(Chris Brochu)
Sper ca te-am ajutat

| ColonelStone a răspuns:

Bridgit Mendler - Olivia
Adam Hicks - Wen
Hayley Kiyoko - Stella
Naomi Scott - Mo
Blake Michael - Charlie

Cu placere big grin