| Ivan_Raul_1995 a întrebat:

Cum pot lua legatura cu un profesor de canto sau de chitara clasica din Baia Mare. Nu am gasit pe net nimic

Răspuns Câştigător
| brokxy a răspuns:

Il poti intreba pe domnul acesta https://www.facebook.com/andrey.delabaiamare
El a fost profesorul meu de muzica la scoala. El e si cantaret si cunoaste profesori de muzica din Baia Mare ca acolo sta si el. El daca face cursuri de chitara nu stiu. Dar nu strica sa intrebi. Dar la scoala stiu ca invata copii sa cante la chitara asa ca da-i un mesaj!

1 răspuns:
| PitR a răspuns:

O scoala sau liceu de muzica din oras. Mergi acolo si vorbesti cu prima persoana care o intalnesti sa-ti recomande profesorul de ce vrei tu.