| AnaMariutza a întrebat:

Cum pot sa ma remarc in cariera de muzica? :S

4 răspunsuri:
| Crucified a răspuns:

Ai impresia că vei face muzică de calitate? Cred că vei fi ruby 2, inna 2 sau nu mai ştiu eu ce curve semi-virgine. Aşa că retrage-te.

| drogh a răspuns:

Trebuie sa ai talent, nu gluma.
Poti incepe mai intai sa faci lectii de canto/karaoke si apoi sa inregistrezi in studio.

| JeffRider93 a răspuns:

Incepand sa compui melodii care sa le placa celor care asculta, intemeind o formatie daca vrei si filmandu-te cand canti si punand asta pe net.Multi si-au inceput cariera asa si au ajuns departe.

| Biiancaaaa a răspuns:

Daca faci cursuri de canto si intr-adevar ai talent, te poti inscrie la diferite concursuri de muzica. Acolo te vei remarca, si poate cine stie, vei ajunge undeva departe pe planul asta. Daca nu faci canto este mai greu, dar te poti filma si poti posta video-urile pe Youtube.
Bafta!