| Ungureanu_Mihail_1950 a întrebat:

Cum sa- mi public lucrările pe pagina mea de pe Facebook?

3 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Le pui in timeline. Ca si cum ai scrie ce faci azi...ce e asa greu? O data ajunse pe Facebook, iti pierzi dreptul asupra lor, fiindca in politica de confidentialitate a Facebook, tot ce postezi este public si poate fi folosit de oricine.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Indiferent de natura lucrarilor, e pacat sa le faceti publice pe Facebook din n motive. As alege o platforma specializata, preferabil prin intermediul unui cont platit.

| Elinelaaaa a răspuns:

Despre ce lucrari este vorba?